Яндекс.Метрика

Доставка і оплата

Доставка

Ми доставляємо овочеву продукцію в багато регіонів України, а також в країни СНД і Євросоюзу. Мінімальний обсяг поставки — 10 тонн. За погодженням сторін якщо у замовника потреби в невеликих обсягах овочів можливе формування змішаних вантажів, коли одна партія складається з різних овочевих культур.

Транспорт

Продукція доставляється єврофурами, вантажопідйомністю ~ 20 тонн. Залежно від погодних умов, відстані і перевезеної продукції, можливе використання різних типів напівпричепів: напівпричепів, ізотермічних або рефрижераторів.

Фасовка і тара

За погодженням із замовником, овочі можуть бути розфасовані в мішки, паперові пакети, сітки, картонні коробки, дерев’яні або пластиковий ящики. Для механізованого розвантаження, можна розмістити вантаж на дерев’яних або пластикових палетах. Для баштанних, по сезону, можлива доставка навалом.

Самовивіз

Для підприємств з власним транспортом, логістикою або сумарною потребою менше 20 тонн є можливість самовивозу продукції безпосередньо з полів або складів.

Оплата

Нашу продукцію можна оплатити готівкою, а також за безготівковим розрахунком. Ми працюємо на загальній системі оподаткування. Можлива також відстрочка платежу для постійних покупців.